.

.

New
Corzzet Готски ПВЦ Кожа Steampunk Здолниште Челик Boned Половината слабеење Корсети и Bustiers Плус Големина Overbust Korse

Corzzet Готски ПВЦ Кожа Steampunk Здолниште Челик Boned Половината слабеење Корсети и Bustiers Плус Големина Overbust Korse

DEN 963.00
DEN 1632.00

Стока
Достапно.


Драги пријатели, ви благодариме за вашата посета во нашата продавница. Добредојдовте да контактирате со нас во секое време!! Мојот whatsapp сметка е +8613751815580.- Пошта е sales06corzzet.com. Нарачки ќе бидат средени во најкраток уплатата е успешно обработени со систем во текот на 24 часа! Нашиот бренд - CORZZET , беше основана во 2008 година, ние сме професионални производителот за Корсет,Костим ,Готски Фустан, Секси долна Облека ,со една фабрика во Гуангжу во Кина, поддршка OEM/ODM/WHOLESALES/RETAIL/DROPSHIPPING/МИКС ЦЕЛ, 100% добра гаранција за квалитет, прифатлива цена, најдобро пред-продажба и по продажба на услуги, брза испорака! Примерокот може да биде обезбедена база на ваша слика/скица/дизајн цртање, итн. Го поздравуваме вашиот судењето цел да се провери нашиот квалитет. Ние сме секогаш гледа напред кон обезбедување на најдобри купување искуство и развивање на win-win, долго-рок и пријателски односи на соработка со вас.
Ви благодарам многу !
Пластични Коски
Број на Bonings : 8
Назад патент затворање
Ланче Фронт со 7 grommets
Силна Корсет Кабелот Алкохол
Чипка Skirted Трим
Не Suspender Циклуси
Боја : Зелена, Црна , Црвена , Кафеава
Должина : 57cm (Големина 34) (не се вклучени чипка рака е должина)
Ткаенини Опис : Faux Кожа
Бистата линија : Overbust
Големина на располагање : S,M,L,XL,XXL,XXXL, 4 XL, 5 XL,6 XL

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Материјал Состав:
Faux Кожа + Чипка
Бренд Име:
CORZZET
Декорација:
Чипка
Материјал:
Најлон,Spandex,Полиестер,Синтетички Кожа
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
H3860
Стил:
Секси
Услуга:
Капка-превозот/трговија на Големо / Мало / OEM / ODM
корсет стил:
Панк Запалено, Готски, Бурлеска, Steampunk
Скелетот:
Пластични Коски
Затворање:
Пред Алкохол, Назад Патент Затворање
Бои За Избор:
Црвена / Црна / Зелена / Браун
Достапни Големини:
S / M / L / XL / XXL / XXXL/ 4XL/ 5XL/ 6XL
Вклучуваат:
Корсет G-string
Функција:
Телото Обликување / Половината Обука / Слабеење / Push Up
Пакување детали:
1pcs Пластична кеса
Место на Потекло:
Гуангжу во кина
Свеж

Избор на клиенти