.

.

New
Секси Corse Половината Overbust Чипка Корсет Фустан Долна Облека Баскијците Корсети Bustiers Бурлеска Костими Затворач Лево

Секси Corse Половината Overbust Чипка Корсет Фустан Долна Облека Баскијците Корсети Bustiers Бурлеска Костими Затворач Лево

DEN 866.88

Стока
Достапно.


Челик Boned Steampunk Корсет за Жени Секси Блуза Topwear Корсети, Чипка Корсет Bodice Жените Overbust Corselet Корсет
Производот Се Покаже
1. Нашите Пазари
Ние, главно, се дистрибуираат на нашите производи на Кувајт, Саудиска Арабија, Европа, Америка, Јапонија, Јужна Америка, Јужна Африка, Југоисточна Азија, Кореја и Тајван област. Ние додадете нови секси долна облека стилови секој работен ден. Широк спектар на стилови се секогаш достапни.
Начин на плаќање
Зачувам.
ОЕМ и ODM наредби се добредојдени. Купување има директно влијание врз факторите кои влијаат на компанијата конкурентност на пазарот на трудот.
Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно. Ние се стремиме да им помогне на нашите клиенти да "застане" на конкуренцијата во било кој дел на светот, против секој играч на пазарот на трудот. Контакт
Ние со нетрпение очекуваме да на можност за соработка со вас базирани на взаемна корист.
Компанијата Шоу
1. П : Може ли да пониска цена?
A : Да. Ценовникот е нашата трговија на големо цена, ние ќе ви понуди конечната цена, ако вашата цел е повеќе од 100pcs или
така што ќе можат да уживаат во долго време деловни односи профитабилна за двете. Зошто Да Го Одберете
Во краток период на време, ние се прошири нашиот производен капацитет, со цел да одговара на зголемување на странскиот пазар е барања.Quanzhou kophia игра клучна улога во одржување на нашите клиенти и нивните производи глобално конкурентни преку употреба на свет-класа добавувачи и врвни продажба и дистрибуција
2. Ние продаваме нашите производи на многу конкурентни цени. П : Колку долго доза е потребно за да се заврши мојата цел?
A : Тоа може да биде shiped надвор во рок од 2 дена по comfirming плаќање.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Лак
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Лолита Стил
Бренд Име:
AILINGE
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex,Полиестер Мешавини
Материјал Состав:
полиестер/памук
Број На Модел На:
w3088 bustier корсет
боја:
Како што е прикажано
Големина:
S/M/L/XL/XXL
Пол:
Жените
Тип:
секси shapewear корсет
превозот:
EMS,КИНА ПОСТ,DHL,ИТН
Возрасна Група:
секси корсет за возрасни
Декорација:
затворач назад,чипка назад
квалитет:
Висок квалитет
Потекло:
Guangdong Кина
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти