.

.

New
Faux Кожа Секси Корсет Чипка Пред Патент Назад И Венеција Чипка Исклучување Рамо Жените Корсет Bustier Црна Готски Bustier Корсет

Faux Кожа Секси Корсет Чипка Пред Патент Назад И Венеција Чипка Исклучување Рамо Жените Корсет Bustier Црна Готски Bustier Корсет

DEN 760.80

Стока
Достапно.

Големина на Табелата Плус Големина Гроздобер Секси Жени Корсет Секси долна Облека Цвет Оглавник Корсет Bustier Clubwear Црвено Embroider Корсет Чипка Корсет
6.Производ Процес
9.Детали Фотографии на Faux Кожа Секси Корсет Чипка Пред Патент Назад И Венеција Чипка Исклучување Рамо Жените Корсет Bustier Црна Готски Bustier Корсет
4.
Ние ви дадат конкурентна цена, добар квалитет и навремена испорака.Повратни информации
Ве молиме Контактирајте со нас пред да Замине никакви негативни или неутрални повратни информации. MOQ
1pcs прифатени Голема цел од голем попуст
6. Логото
ODM стилови не лого. Ако ви се нашите вистински купувачи, верувам дека ќе се најде дека сме биле на ажурирање на латекс дизајн за сите предмети.
(2) Нашата цена е трговија на големо цена да се сретне речиси на барање на купувачот .
Второ : ве молиме да се пука на слика на објектот е неисправен, и потоа да ги испратите на сликата за да ни преку е-маил, така што јас би можеле да ги достават до нашиот Технички Директор, откако таа се провери и да се договорат, ние ќе ја додадете на вестите на вашата следна цел за слободни. Превозот методи
ТНТ / DHL / EMS/FEDX/КИНА ПОСТ
9.Превозот Методи
Експрес компанија
Време на испорака (во работни денови)
Област
DHL
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
Fed Ex
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
UPS-от
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
EMS
5-10
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
ARAMEX
3-7
Блискиот Исток, Австралија
КИНА ПОСТ
15-30
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
Answer : ___________________________ Note : за Време на посебни празници, како што се Кинески Фестивал Одмор, Национален Празник на пратката е потребно повеќе време.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Број На Модел На:
M1341
Бренд Име:
AILINGE
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Чипка
Материјал:
Spandex,Полиестер
Материјал Состав:
Полиестер
Стил:
Секси
Корсет Име:
Faux Кожа Секси Корсет Чипка Готски Bustier Корсет
корсет тип:
Исклучување Рамо Жените Корсет Bustier
корсет стил:
Црна Венеција Чипка Исклучување Рамо Жените Корсет Bustier
Превозот Цена:
Бесплатен превозот
Возрасна Група:
Возрасни
Пакување:
Секој објект се стави во 1/Opp вреќа,тогаш стави сите елементи во вода про на чантата
is_customized:
Yes
трговија на големо веб сајт:
www.pglingerie.com
Свеж

Избор на клиенти