.

.

New
Бебе dinning ручек стол/седиште појасот/преносни детското седиште/dinning стол покрие/bebe seguridad

Бебе dinning ручек стол/седиште појасот/преносни детското седиште/dinning стол покрие/bebe seguridad

DEN 608.64

Стока
Достапно.


Деца Стол Бустер водат заврши Преносни Детското Седиште Производ Јадење за Ручек Појасот за Хранење Висок Стол Подигнат Бебе Хранење
Број на Тркала : Четири Тркала
Материјал : Памук,Полиестер
Рамка Материјал : Пластика
Шаблон Тип : Цврсти
Боја : Каки, виолетова, сина, зелена, розова, црна, црвена, жолта
Производ големина : Должина 48 cm,Ширина 50 см
Капацитет : Слободен
Возрасна група : 4-36 месеци

Детали

Тип:
Бустер Седишта
Број На Модел На:
JIUCANDAI-000
Шаблон Тип:
Цврста
сертификација:
EN
Возраст:
0-4 Години
Бренд Име:
JOYREN
Материјал:
Материјал
Рамка Материјал:
Свеж

Избор на клиенти