.

.

New
20pcs 22pin флексибилни воз за Starline A6/A9/ A91/B9 LCD дисплеј 22pin флексибилен кабел воз

20pcs 22pin флексибилни воз за Starline A6/A9/ A91/B9 LCD дисплеј 22pin флексибилен кабел воз

DEN 120.00
DEN 234.72

Стока
Достапно.


20pcs 22pin флексибилни воз за Starline A6/A9/ A91/B9 LCD дисплеј 22pin флексибилен кабел воз

Детали

Тип На Додаток:
Посебни Делови На Анти-Кражба Уред
Бренд Име:
HKSZXintengli
Далечински Управуван:
No
Тип На Далечински Управувач:
Без LCD Далечинска Контрола
Функција:
Безбедност Сигнализација
Тип:
Анти-Кражба Уред Двонасочна
Свеж

Избор на клиенти