.

.

New
Допрете лозинка за влез PKE автомобил алармот систем со push копчето start, автомобил, наоѓање и далечински мотор започнете DC12V

Допрете лозинка за влез PKE автомобил алармот систем со push копчето start, автомобил, наоѓање и далечински мотор започнете DC12V

DEN 6048.00
DEN 7560.00

Стока
Достапно.

Можете да ги видите заобиколат од тука :
Ако не сакате да ја купите дополнителна заобиколат модул, можете да извади чип immobilizer од вашиот оригинален клуч fobs и го стави околу палење дупка, така што можете да почнете со вашиот автомобил.
Овој автомобил алармот со автоматско затворање на прозорецот, аналекта поблиску модулот е потребен за да го користите автоматското прозорецот се затвори функција за некои автомобили, ако вашиот автомобил без прозорец поблиску модул, може да се купи прозорецот поблиску модул од нас, ние сме прозорецот поблиску за 2 врати, 4 врати и 5 врати, pls ќе го видите прозорецот поблиску тука :
2 врати :
4 врати :
5 врати :
Пакување информации
Мозокот x 1
Далечински управувач x 2
Допрете лозинка тастатура x 1
Висока фреквенција антена x 1
PKE антена x 2
Притисни копче x 1
Жица подигнат вредноста на x 1
6p палење подигнат вредноста на x 1
Копија три боја жица x 1
Англиски јазик прирачник за корисникот & упатство за инсталација x 1
Pls имајте на ум дека ние нудиме бесплатно регистрирајте се за воздух mail превозот, но ако изберете Кина пост воздух mail, мора да се извади батеријата од далечинскиот управувач како Кина пост воздух mail адреса за да не дозволите да брод производи со батеријата.5 вториот ќе го запре автомобилот.
Отклучите : Кога корисникот пристап на автомобил во 1-2 метри, пак сигнал светлина го вклучите еднаш да се потврди, во исто време, се алармот е да се разоружаат & автомобил вратата автоматски да го отклучите. Може да започнете или да се запре автомобилот со под чекори :
Во разоружа статус, чекор на подножјето на возилото, притиснете start копчето на далечинскиот управувач еднаш, автомобилот ќе бидат отворени. Рака/разоружа (заклучување/отклучување)
Заклучи/Рака : притиснете го копчето за заклучување копче еднаш (исклучување PKE функција)
Отклучување/разоружа : притиснете unlock (отклучи) копче еднаш (вклучи PKE функција)
2.Во разоружа статус, не чекор на подножјето на возилото и кратко притиснете го притисни копче еднаш ќе се обратат на СТАНКОВИЌ.
Забелешка : ако HAA флип копчето не одговара за вашиот автомобил модел, можете да изберете и други трошоци-слободен дупликат флип копчето од под празно копчето листа, ако изберете други флип копче, ве молиме да ни остават порака да ни кажете кои флип-клучот што треба, инаку ние ќе ја испрати на HAA флип копче за вас.

Детали

Тип:
Анти-Кражба Уред Еден Начин
Далечински Управуван:
Yes
Бренд Име:
EASYGUARD
Тип На Додаток:
Посебни Делови На Анти-Кражба Уред
Функција:
Безбедност Сигнализација
Тип На Далечински Управувач:
Без LCD Далечинска Контрола
is_customized:
Yes
Фреквенција:
433.92 MHZ
Функција:
Рака/разоружа (заклучување/отклучување)
feature2:
Далечински мотор start/отсечени
Feature3:
PKE (пасивен keyless entry)
Feature4:
Притисни копче старт/стоп
feature5:
Централната врата заклучување за автоматизација
feature6:
Допрете лозинка за влез
feature7:
Автоматско затворање на прозорецот (изборен)
Производ модел:
ec002-v
Свеж

Избор на клиенти