.

.

New
2 парчиња Поттикне Опрема назабена 1.5 М 25T 1.5 v опрема рек 25teeth се роди 6-15mm 45teel Ccnc назабена заби висока фреквенција борбата против

2 парчиња Поттикне Опрема назабена 1.5 М 25T 1.5 v опрема рек 25teeth се роди 6-15mm 45teel Ccnc назабена заби висока фреквенција

DEN 595.00
DEN 595.20

Стока
Достапно.

5 v
Заби : 24 заби
Стегне завртка : 2 *М5
Род : 6/6.5 мо 25 заби назабена
Спецификации модел : 1. Ако има вода, има и може да се рѓа,тоа е нормален феномен, не припаѓаат на проблеми со квалитетот,ако предвид тоа, ве молиме да не купи.
Корисниците се одговорни за царина . Нормално Експрес : НиеАгентDHL/ФедексКлиент . Сите производи надворешниот изглед, боја се земе материјалот објект како слика за само снабдување со референца. И задржи во допир. Или pls наведете прогласена за да се избегнат непотребни проблеми на царина. ако ви треба други материјали и површински третман,ве молиме контактирајте со нас.5 v / 2 mod/3mod/4mod ).
Ако треба директно да испрати да се DHL/Федекс, тоа ќе ги спаси од 3 дена, цената е 5~10 пати повеќе од Нормално. Пост Воздух Mail понекогаш ќе се одложи, pls не остави 1~3 ѕвезди повратни информации поради ова. Имаме речиси сите производи во парк, ние ќе го испрати во рок од 24 часа. Тоа е repect за нас. Прашања и предлози се ценат. Ние сме најмногу processional /сигурен производителот/доставувачот на Електричен Мотор и Додатоци во Кина Копното.35/8/10/12/15mm, ако треба други големина pls остави порака.
Материјал : 45 челик
Површински третман : висока фреквенција за заб
Натпреварот рек pls кликнете тука
Добредојдовте се распрашува за други заб број опрема ( 1mod / 1.
Ако превозот задоцнување , pls контактирајте со нас се прошири потврди време пред спор.2 парчиња Поттикне Опрема назабена 1.

Детали

Дупка Со Дијаметар Од:
6.35 mm, 15MM, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 7mm
Обликот:
Се покрене
Забот Профил:
Се Покрене Опрема
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
1.5 м 25t
Standard or Nonstandard:
Стандард
Обработка:
Hobbing
Ветер:
Десната Рака
Свеж

Избор на клиенти