.

.

New
Броило Брзина Сензор за DAWOO BUICK CHEVROLET 94580307 2612078BX0000 2613078B30000 2613078B30 CYC-039 CYC039 9071577

Броило Брзина Сензор за DAWOO BUICK CHEVROLET 94580307 2612078BX0000 2613078B30000 2613078B30 CYC-039 CYC039 9071577

DEN 163.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Го заменува дилер дел броеви : 94580307 2612078 BX0000 2613078 B30000 2613078 B30 CYC-039 CYC039 Сосема НОВ фитинг за следните години и модели : DDAWOO BBUICK CCHEVROLET
Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ________________________________________________________________________________________________________

Детали

линеарна:
94580307
Резолуција:
94580307
Мерен Опсег:
94580307
Бренд Име:
PABOKAY
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Повторливост:
94580307
Тип:
Брзината На Возилото Сензор
Hysteresis:
94580307
Чувствителност:
94580307
PABOKAY:
AS000018
Свеж

Избор на клиенти