.

.

New
ABS ТРКАЛА БРЗИНА на СЕНЗОР на ЗАДНАТА ПРАВО ОЕМ 56310-79J01 и 56320-79J01 ЗАДНОТО ЛЕВО Одговара за SUZUKI SX4 2008-2012 1.5 1.6 2.0 1.3 1.9

ABS ТРКАЛА БРЗИНА на СЕНЗОР на ЗАДНАТА ПРАВО ОЕМ 56310-79J01 и 56320-79J01 ЗАДНОТО ЛЕВО Одговара за SUZUKI SX4 2008-2012 1.5

DEN 1440.00

Стока
Достапно.


Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.9
за :
Превозот Услови
Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .
Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.
Превозот Време
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-4 дена по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела).
Враќање / Поврат Не Се Вклучени
Испорака такси нема да бидат вратени.
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок.
гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!
тестирани пред да брод!
Висок квалитет на делови!
comfirm сликата и oem број пред да го купите !!
ABS ТРКАЛА БРЗИНА на СЕНЗОР на ЗАДНАТА ПРАВО ОЕМ 56310-79 J01 и 56320-79 J01 ЗАДНОТО ЛЕВО Одговара за SUZUKI SX4 2008-2012 1.
За повеќе прашања во врска со превозот, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред купување. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба. Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за викенди и празници)
Услови & Состојба
Објектот е продаден на "како што е" основа, ве молиме распрашајте се за сите прашања пред наддавање за да се избегне добивање на објект што не се задоволни.

Детали

Тип На Сензор:
Фотоелектрически
Бренд Име:
GZKAIMIN
Тип:
тркала брзина сензор
Hysteresis:
56310-79J01 56320-79J01
Чувствителност:
56310-79J01 56320-79J01
линеарна:
56310-79J01 56320-79J01
Повторливост:
56310-79J01 56320-79J01
Резолуција:
56310-79J01 56320-79J01
Мерен Опсег:
56310-79J01 56320-79J01
Свеж

Избор на клиенти