.

.

New
ЗА РЕНО Броило Брзина Сензор 7700414694 7700840042 7700418919 6001546127 255301 52728 87510 255301 550377 83.429 7517510

ЗА РЕНО Броило Брзина Сензор 7700414694 7700840042 7700418919 6001546127 255301 52728 87510 255301 550377 83.429 7517510

DEN 130.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.

АПЛИКАЦИИ :
Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ________________________________________________________________________________________________________

Детали

Мерен Опсег:
7700414694
Повторливост:
7700414694
Hysteresis:
7700414694
линеарна:
7700414694
Бренд Име:
PABOKAY
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип:
Брзината На Возилото Сензор
Чувствителност:
7700414694
Резолуција:
7700414694
PABOKAY:
AS000026
Свеж

Избор на клиенти