.

.

New
АЗ-8906 Компактен Anemometer Правец на ветер Метар Рачен Тестер на Проток на Воздух

АЗ-8906 Компактен Anemometer Правец на ветер Метар Рачен Тестер на Проток на Воздух

DEN 6293.00
DEN 6624.00

Стока
Достапно.

Се истакна : купувачот во Бразил / Аргентина , Мора да бидат обезбедени од CNPJ (CPF) /ДДВ Бр. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ние само брод да се потврди цел адреси. кога цел за нас, За руските купувачи, треба да се понуди На Целосното Име на примачот, освен, ако компанијата име не е на располагање и само за лични бизнис, пратката ќе биде мораше да се испорача со ЕМС САМО во Русија. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Детали

Бренд Име:
MasTech
Број На Модел На:
AZ8906
Правец на ветер опсег:
0.4~30m/s; 80~5900ftm
Воздухот темп. опсег:
-10~50.0 C
Воздухот темп. резолуција:
0.1 C/ F
Воздухот темп. точноста:
+/-1 C
Свеж

Избор на клиенти