.

.

New
АЗ-9671 Воздухот Брзина на Снимање Мерење на Јачина на Влажност Температура Тестирање Влажни Сијалица Температура Метар

АЗ-9671 Воздухот Брзина на Снимање Мерење на Јачина на Влажност Температура Тестирање Влажни Сијалица Температура Метар

DEN 7752.00
DEN 8160.00

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, и Т/Т. (Освен некои земји и APO/FPO). Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние само брод да се потврди цел адреси. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Единица C/ F избор
* Windspeed единица мерка/ избор
* Автоматско снимање е програмабилни
* PC интерфејс w/ софтвер им овозможат да се поврзат w/PC податоци за симнување или префрлување на пред-уредува заглавието од КОМПЈУТЕР на метар
* Голема dot matrix LCM со корисник пријателски интерфејс
* Светлото функција да се користи во темната област
* Автоматско исклучување време избор
* Изградена-во tripod mountable receptacle

1. Ви благодариме за разбирањето!
1. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. кога цел за нас, За руските купувачи, треба да се понуди На Целосното Име на примачот, освен, ако компанијата име не е на располагање и само за лични бизнис, пратката ќе биде мораше да се испорача со ЕМС САМО во Русија.
АЗ-9671 Воздухот Брзина на Снимање Мерење на Јачина на Влажност Температура Тестирање Влажни Сијалица Температура Метар
* Мерење &снимањето на воздухот брзината/јачина на звук/влажност /температура/влажни сијалица температура
* 3 мерење начини :
-единствена точка мерење
-manual record до 99 поени
-автоматски рекорд до 2400 поени
* Темп.

Детали

Број На Модел На:
AZ9671
Бренд Име:
MasTech
PC интерфејс:
Yes
Правец на ветер опсег:
0.6~32M/S
Правец на ветер точноста:
+/-( 2% од читање +0.2) m/s
Воздухот темп. опсег:
-20~60.0 C
Свеж

Избор на клиенти