.

.

New
АЗ-8908 Дигитални Џеб Правец на ветер Метар Преносни Anemometer

АЗ-8908 Дигитални Џеб Правец на ветер Метар Преносни Anemometer

DEN 2827.00
DEN 2976.00

Стока
Достапно.


АЗ-8908 Дигитални Џеб Правец на ветер Метар Преносни Anemometer
- Мали џебен нож форма & компактен дизајн?
- Мерки на воздухот брзина ,температура, заоѓање на температура и влажност. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 8908 : IP65, 8918 : IP54
- Лесно да се работи, од страна на само две копчиња
- Hold функција да се замрзне сегашната читања
- Автоматско исклучување во 15 или 20 минути неактивност за да се заштеди енергија
- Tripod mountable receptacle

1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. windspeed и брз одговор
- Екран 5, 10, 13 секунди просек windspeed
- Водоотпорен & шок доказ. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. кога цел за нас, За руските купувачи, треба да се понуди На Целосното Име на примачот, освен, ако компанијата име не е на располагање и само за лични бизнис, пратката ќе биде мораше да се испорача со ЕМС САМО во Русија. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!. Единици C/ F избор
- Се прикаже max. Се истакна : купувачот во Бразил / Аргентина , Мора да бидат обезбедени од CNPJ (CPF) /ДДВ Бр.

Детали

Број На Модел На:
AZ8908
Бренд Име:
MasTech
Воздухот темп. опсег:
-15~50.0 C
Воздухот темп. резолуција:
0.1 C/ F
Воздухот темп. точноста:
+/-1 C
Свеж

Избор на клиенти