.

.

New
35kg/h Автоматско Табела-тип на Континуирано Хранење Билка Мелница Мелница Pulverizer

35kg/h Автоматско Табела-тип на Континуирано Хранење Билка Мелница Мелница Pulverizer

DEN 45600.00
DEN 47999.52

Стока
Достапно.


Автоматско Континуирано Хранење Билка Мелница Мелница Pulverizer 35kg/h Карактеристики 1.
Внимание : увоз даночни не е вклучена во плаќањето. Избрана како континуирано хранење, чекан мелење, лесно ракување, трајни структура, laber штедење. Цената е различен. Трошоците малку фира и дела високо ефикасно и лесно 6. Погодно да се движат и безбедно да се користи Параметри Модел : DF-35 Напон : 220 V (Можеме да обичај прави 110 V, ако треба, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Посебна структура, ротира без вибрации, ниско ниво на бучава 5.

Детали

Извор На Енергија:
Електрична енергија
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти