.

.

New
Сина Месечина Ѕвезда Мал Круг Брошеви за Жените Партија Облека Додаток Симпатична Гроздобер Brooch Иглички Златна Боја трговија на Големо Aliexpress

Сина Месечина Ѕвезда Мал Круг Брошеви за Жените Партија Облека Додаток Симпатична Гроздобер Brooch Иглички Златна Боја трговија

DEN 121.00
DEN 130.08

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашата Продавница
Discription :
Скапоцен камен Тип : Сина Месечина Ѕвезда Мал Круг Брошеви за Жените Партија Облека Додаток Симпатична Гроздобер Brooch Иглички Златна Боја трговија на Големо Aliexpress
Главен Материјал : Алуминиумски,Емајл
Brooch Дијаметар : 4*3.5 см
Тежина : 12.6 g

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
BR0058
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Бренд Име:
JINSE
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Повод:
Свадба,забава,одмор,подароци,ангажирање,унапредување
квалитетот одделение:
AAAAA
боја:
Сина
Состојба:
Бренд Нови
Тип:
Божиќ brooch, инсекти brooch игли,brooch за жени
Brooch Забелешка:
Трговија на големо поддршка
Пакување:
Кутија и Заврши Торба
Материјал:
Глеѓ, Кристал, Од Легиран
Brooch Големина:
4*3.5 см
Свеж

Избор на клиенти