.

.

New
100pcs/Зелена Жаба Кристал стигнале ID значка носителот на ролна

100pcs/Зелена Жаба Кристал стигнале ID значка носителот на ролна

DEN 13104.00

Стока
Достапно.


Материјали Легури , Кристално кристал Грб Рамно Назад , Шие месо тело , Бар , Pin, Brooch Големина 32-милиметри x 32-милиметри,Прилагодите Стил Обичај прави е во ред MOQ 100pcs Плаќање Paypal , Western Union, T/T,Пари Грам Испорака FEDEX, UPS-от , DHL, TNT, EMS Примена Декорација за облека
Како да се добие примерок ?
Судењето/Примерок Цел и цел во парк ќе биде предаден во рок од 1-2 часа по потврдена исплатата.Прилагодено ќе треба 7 -11 дена .
Клиентите Логото е дозволено ? Може да се направи свој дизајн ?
Yes.
Јас може да се меша бојата ?
Количини е во ред ,ќе го како сакате.
Како да се земе цел ?
Да земеме цел на нашата Alibaba продавница или да му кажете на модел u се допаѓа, а потоа ние ќе испраќање у qutation.
Како да се направи disscount ?
Голема цел или чести ре-нарачки ќе добиете 10-20 % попуст .
Зошто да изберат нас :
1.Ние сме еден од една фабрика во Кина, топло добредојде на вашиот дизајн
2.Мали ред и мешани објекти се достапни
3.Брза испорака како што повеќето од производите што ги имаат во залиха
4.Конкурентна цена и добар квалитет
5.Ние може да се направи примероци и производи според клиенти барања

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
jotome
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Ѕвезда
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
YL04b
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
боја:
слика
Стил:
модерен
Тип:
id значка ролна
Материјал:
Цинк Легура
Употреба:
облека додаток
Главниот Камен:
Кристал, Кристал
Тип На Производ:
id значка носителот
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Свеж

Избор на клиенти