.

.

New
Сребро позлатен кристал кристал симпатична мала пеперутка brooch

Сребро позлатен кристал кристал симпатична мала пеперутка brooch

DEN 576.00

Стока
Достапно.


Моден Цинк легура brooch иглички Материјал : Цинк легура,кристал. Тежина : 10-12g Позлата : Злато позлата и сребро позлата rovided. MOQ : 20 десетина, ние може да ви обезбеди 2 бои. Големина : 4.2*3.5 см прибл
Фото refernce
Плаќање начини и превозот начини на Плаќање : 30% депозит и 70% биланс. Превозот; Сите видови на превозот начини предвидени како со брод,преку воздух,преку Express(DHL,UPS-от,ТНТ,EMS И ТАКА НАТАМУ)
Доколку ви се допаѓа нашата накит, не двоумете се да контактирате со нас.
Ви благодариме !

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Бренд Име:
ReiFeng Бисер
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Инсекти
Број На Модел На:
LQBP-002
кристал боја:
сите видови на бои
Главниот Камен:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Тема:
Животни
Свеж

Избор на клиенти