.

.

New
1.8 Инчен Clear Diamante Крем Бисер Лист Цвет Brooch

1.8 Инчен Clear Diamante Крем Бисер Лист Цвет Brooch

DEN 480.00

Стока
Достапно.


Моден Цинк легура brooch, свадба brooch Точка законик; LQBP-0013 Материјал : Цинк легура,кристал. Позлата : Злато позлата и сребро позлата на располагање. Имаме злато позлата и сребро позлата за вашиот избор. Вие исто така може да одлучи бисер боја.
Фото референца
Злато позлата и крем боја бисер
Плаќање начини и превозот начини на Плаќање : 30% депозит и 70% биланс. Превозот; Сите видови на превозот начини предвидени како со брод,преку воздух,преку Express(DHL,UPS-от,ТНТ,EMS И ТАКА НАТАМУ)
Доколку ви се допаѓа нашата накит, не двоумете се да контактирате со нас.
Ви благодариме !

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
ReiFeng Бисер
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
LQBP-0013
Пол:
Унисекс
Камен:
Кристал
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Тема:
Моден
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти