.

.

New
Сини Кристал Цвет Pin брошеви C777 Б

Сини Кристал Цвет Pin брошеви C777 Б

DEN 306.72

Стока
Достапно.


Ако имате било незадоволство со нашите накит, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине на негативна повратна информација и да ни даде можност да се направи сте задоволни : D : D
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ :
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот
на вашата нарачка.ве молиме да ни кажете вредност кои
што сакате да го напишете на сопствени грешки листа или ние само пишуваат мали amout на листата.
ЗА ТАРИФА :
Клиентите ќе бидат одговорни за сопствени даночни( ако е потребно ).
ШОПИНГ ПРОЦЕС :
изберете производ >> додади во кошничка >> кликни за да се купи >> потврди плаќање
ГОЛЕМИНА : 1.
ПОВРАТНИ информации :
Вашата позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети откако ќе го добиете нашиот накит. Ние arecommitted на вашиот 100% задоволство.
И ние ќе го прават истото за вас исто така. ве молиме дај ми 5 ѕвезди.
Сите предмети се пакуваат во картонска кутија за превозот.
Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начело
C777 Б Цвет Форма Брошеви
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ :
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или
по купувањето.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува
intheir оригинални статус.5 cm)
КОД : C777 Б
ТИП : Brooch pin
МАТЕРИЈАЛ : Цинк легура, Австрија кристал
ПРЕВОЗОТ : Бесплатен превозот во Светот ( Ние ќе ви според цел количество изберете Превозници)
1-11pieces Преку Кина пост
12~59 Парчиња Преку e Packet или HK пост
60~5000 Парчиња Преку ЕМС или DHL
ПАКУВАЊЕ :
Секое парче накит спакувани во посебен транспарентен пластични кеси (OPP вреќа).

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BINBIN ЖУ
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Број На Модел На:
C777 Б
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Цвет
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти