.

.

New
HERMOSA накит исклучителна Флорални дизајн циркон Позлатен 24K злато Мода танц brooch ST8

HERMOSA накит исклучителна Флорални дизајн циркон Позлатен 24K злато Мода танц brooch ST8

DEN 728.00
DEN 888.00

Стока
Достапно.


HERMOSA накит исклучителна Флорални дизајн циркон Позлатен 24 K злато Мода танц brooch ST8

Детали

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
HERMOSA
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Број На Модел На:
ST8
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Тежина:
54.5 кт
Должина:
64mm
Ширина:
22mm
Боја:
Злато
Камен:
Цирконот
Стил:
Домот
Материјал:
Бакар Позлатен 24K
Свеж

Избор на клиенти