.

.

New
Свадба партија Злато brooch Јасно Кристал Цвет Pin брошеви C529 А2

Свадба партија Злато brooch Јасно Кристал Цвет Pin брошеви C529 А2

DEN 279.84

Стока
Достапно.

Ние arecommitted на вашиот 100% задоволство. ве молиме дај ми 5 ѕвезди.
Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начело
C529 А2 Цвет Форма Брошеви
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ :
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или
по купувањето.17 инчи(5 x 5.
Сите предмети се пакуваат во картонска кутија за превозот.
ЗА ТАРИФА :
Клиентите ќе бидат одговорни за сопствени даночни( ако е потребно ).ве молиме да ни кажете вредност кои
што сакате да го напишете на сопствени грешки листа или ние само пишуваат мали amout на листата.
И ние ќе го прават истото за вас исто така.
Ако имате било незадоволство со нашите накит, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине на негативна повратна информација и да ни даде можност да се направи сте задоволни : D : D
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ :
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот
на вашата нарачка.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува
intheir оригинални статус.
ШОПИНГ ПРОЦЕС :
изберете производ >> додади во кошничка >> кликни за да се купи >> потврди плаќање
ГОЛЕМИНА : 1.
ПОВРАТНИ информации :
Вашата позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети откако ќе го добиете нашиот накит.

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
C529 А2
Бренд Име:
BINBIN ЖУ
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Цвет
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти