.

.

New
Нови Пристигне Романтична Мода Жените Бела СМРТНОСТ ААА Кубни Циркон Dragonfly Брошеви Џемпер Раскошен Партии Грб Додатоци

Нови Пристигне Романтична Мода Жените Бела СМРТНОСТ ААА Кубни Циркон Dragonfly Брошеви Џемпер Раскошен Партии Грб Додатоци

DEN 491.00
DEN 570.24

Стока
Достапно.


Име на производ : brooch Материјал : бакар + ААА циркон Производ големина : 4.8*6.8 CM Пакување : независни пакување За подароци-давање прилики : туризам спомен, надоместоци на вработените на Сите фотографии направени од страна на Микро Lense, ве Молиме бидете сигурни проверете ја големината пред место со цел, ви благодариме

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Инсекти
Бренд Име:
LUKENI
Број На Модел На:
SYSMHR-0012140
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Брошеви Тип:
Брошеви
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти