.

.

New
Custome Шарени Кристал Пеперутка Brooch Pin, животински brooch Накит додатоци за облека Подарок за Жените

Custome Шарени Кристал Пеперутка Brooch Pin, животински brooch Накит додатоци за облека Подарок за Жените

DEN 15216.00

Стока
Достапно.


Спецификации Мода метал кристал brooch,тока,копче
1) Високо квалитетен материјал
2) за Добар Изглед и добро допирање
3) Модерен стил, брза испорака
Големина на : било која големина е достапна
-Материјал : метал(месинг,алуминиум,железо и други материјали се достапни)
-Логоа : според клиентите дизајн
-Нарачана дизајни се прифатливи
-Логото да се прикажува овде е само за референца Боја шема може да се изменуваат : со производот : Пакет и превозот : Зошто да изберете нас :
1,Професионална услуга по продажбата
2,Мала количина и навремена испорака
3,Competetive цена со висок квалитет
4,Бесплатен примерок може да се испрати, така што само плаќаат за превозот
5,Ние сме еден од една фабрика во Кина, добредојдени да се прилагодите .
1.Ако имате било какви прашања , pls такса за слободни да контакт . ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа .Не се вклучуваат Кина 's Фестивал .ние ќе се обидеме да се направи подобро за вас .
2.На секое прашање или барање , pls не двоумете се контактирајте со нас .
3. Искрено се надевам да се воспостави сигурен деловен однос со вашата чест ни е компанија во наредните денови.
Добредојдени да ги споделат со нас вашиот дизајн.
Ако имате било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт.

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Инсекти
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
XZ1187CXF
Пол:
Унисекс
Накит Тип:
Брошеви
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Главниот Камен:
Кристал, Кристал
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Материјал Тип:
Цинк Легура
Накит Главен Материјал:
Легура
Декорација:
Кристал
is_customized:
Yes
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Свеж

Избор на клиенти