.

.

New
година Трендовски симпатична Komondor гроздобер брошеви позлатен сребрен позлатен мажите брошеви мода накит страна на кралот трговија на големо

година Трендовски симпатична Komondor гроздобер брошеви позлатен сребрен позлатен мажите брошеви мода накит страна на кралот

DEN 717.00
DEN 1103.52

Стока
Достапно.

Komondor брошеви е рачно изработени брошеви,тоа е мода накит. Моден накит ќе се надополнуваат еден елегантен изглед и ќе го задржи вашиот најдобар пријател на ум во секое време!
Големина на : brooch мерки за прибл.20*24mm и 1.3 мм Дебел. Забелешка : Овде можете продажба на мало,трговија на големо,капка превозот,изберете. Ако имате било какви прашања или каква било помош,можете да ме контактирате во секое време,јас би сакал да дадам се од себе за да ви помогнат. Ако имате било какви добри совети,можете да ни даде предлог.
Над 200$ може да биде бесплатен превозот од DHL, или ЕМС.

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Брошеви
Стил:
Тренди
Бренд Име:
DANGGAO
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
кориснички:
Yes
Бродови Од:
Кина
Место на Потекло:
Кина Жеџијанг
Метал Печат:
18K злато
боја:
18K злато,сребро.
Рачно изработени:
Yes
Главниот Камен:
Бела
Повод:
сите
Животните:
Komondor
Големина:
20*24mm
Свеж

Избор на клиенти