.

.

New
Цвет Букет Birde Свадба Брошеви Кристали Кристал Иглички Broaches за Жените Подароци Накит Додатоци 6609

Цвет Букет Birde Свадба Брошеви Кристали Кристал Иглички Broaches за Жените Подароци Накит Додатоци 6609

DEN 412.80

Стока
Достапно.

Опис : Ова е exellent Brooch , Тоа го направија со многу висок квалитет на кристали во метал амбиент,Многу погодна за Жени носат да учествуваат во свадбена церемонија или дневни партија.Нашите производи се користи electroplating Еколошки Материјали, Погоден за осетлива кожа на луѓето и тие ќе не исчезнат лесно. Материјали : Легури,Кристали Метал : Сребро Позлатен Боја : Јасно Мерки : L : 5 cm x W : 5 cm Тежина : 30g (0.07 LB) Забелешка : прекрасен подарок кутија опфатени, подготвени за Подарок , Но трговија на големо без кутија

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
8806609
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
Невестата Се Зборува
Обликотшема:
Цвет
Метали Тип:
сребро позлатен
Свеж

Избор на клиенти