.

.

New
Гроздобер Геометриски Нерегуларни Големи Брошеви Corsage Мода Метал Brooch Bijoux венчаница Клип Иглички Жените Подароци Broche XZ225

Гроздобер Геометриски Нерегуларни Големи Брошеви Corsage Мода Метал Brooch Bijoux венчаница Клип Иглички Жените Подароци Broche

DEN 138.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.

Детали за производот Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура Големина : 4.5*7.5 cm

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZHONGTAO
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Водител на
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
XZ225
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
4.5*7.5cm
Тип На Единица:
парче
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Свеж

Избор на клиенти