.

.

New
Црна Кристал Глеѓ Spider Pin брошеви C598 H

Црна Кристал Глеѓ Spider Pin брошеви C598 H

DEN 253.92

Стока
Достапно.


ПОВРАТНИ информации :
Вашата позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети откако ќе го добиете нашиот накит.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува
intheir оригинални статус.
Ако имате било незадоволство со нашите накит, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине на негативна повратна информација и да ни даде можност да се направи сте задоволни : D : D
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ :
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот
на вашата нарачка.
ЗА ТАРИФА :
Клиентите ќе бидат одговорни за сопствени даночни( ако е потребно ).
На грбот на фотографијата :
.ве молиме да ни кажете вредност кои
што сакате да го напишете на сопствени грешки листа или ние само пишуваат мали amout на листата.
ШОПИНГ ПРОЦЕС :
изберете производ >> додади во кошничка >> кликни за да се купи >> потврди плаќање
ГОЛЕМИНА : 1. Ние arecommitted на вашиот 100% задоволство.
И ние ќе го прават истото за вас исто така.5 cm)
КОД : C598 H
ТИП : Brooch pin
МАТЕРИЈАЛ : Цинк легура, Австрија кристал
ПРЕВОЗОТ : Бесплатен превозот во Светот ( Ние ќе ви според цел количество изберете Превозници)
1-11pieces Преку Кина пост
12~59 Парчиња Преку e Packet или HK пост
60~5000 Парчиња Преку ЕМС или DHL
ПАКУВАЊЕ :
Секое парче накит спакувани во посебен транспарентен пластични кеси (OPP вреќа).

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
C598 H
Бренд Име:
BINBIN ЖУ
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти