.

.

New
3.7 Романтичната Уметноста На Букет Црно Лале Цвет Brooch Pin Pendant Кристал Кристал Брошеви за Гроздобер Накит 6522

3.7 Романтичната Уметноста На Букет Црно Лале Цвет Brooch Pin Pendant Кристал Кристал Брошеви за Гроздобер Накит 6522

DEN 406.00
DEN 477.60

Стока
Достапно.

Ве молиме да ни ме во рок од 7 дена од денот на приемот на предметот за замена или рефундирање треба да има било каков дефект најде со вашата нарачка. Услугата За E-Mail : Mail Услугата Време На Испорака
(Работен ден) Следење на Број на Кодови се Регистрирате Воздух Mail за Хонгконг Пост 15-30(варира во зависност од локацијата и земја. Fed Ex 5 до 7 Да имаме голем попуст,доколку сакате да брод од страна на Fed Ex,ве Молиме контактирајте ме. Обичај,даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест. Забелешка : за време на Испорака ќе трае подолго време(зависи од локацијата) на други земји(како што се пратката да Италија ќе трае 30 до 45 дена ).(Стандардно на САД). Ние ќе им даде попуст доколку се купи mulitcolor,ве молиме onctact мене пред да ја платите вашата цел, Сите нарачки ќе бидат испратени од страна на најголемиот Дел Воздух Mail за Хонгконг Пост рок од 3 часа по расчисти исплата.Објектот Цвет Brooch Материјали Легури,Кристали Метал Црна Позлатен Боја Види pictrue ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект.Ако сакате да одберете други пошта(ќе го плаќаат екстра превозот доплата) ,ве молиме контактирајте ме пред да ја платите вашата нарачка. Ако сте незадоволни со моето услуга, ве молиме e-mail на нас за дискусија - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -.

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
8806522
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
Невестата Се Зборува
Обликотшема:
Цвет
Свеж

Избор на клиенти