.

.

New
Кристал Кристал и Зелено Стакло Камен Музика Сигнал Мали Pin Brooch

Кристал Кристал и Зелено Стакло Камен Музика Сигнал Мали Pin Brooch

DEN 624.00

Стока
Достапно.

Фото
Ние можеме да снабдување фотографии само купувачот цел предмети,Ако треба,ве Молиме оставете порака ,и ни даде вашата E-mail порака,ние ќе испратени до вас !
7. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.
Имајте на ум ова brooch е во врвот одделение квалитет. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Политика На Враќање
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ова е светкавиот brooch
Големиот Камен Е Стакло.Pls љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Испорака Детали
Ние ја Објавите сите наши објект во рок од 3 работни дена по потврди плаќање преку Кина Пост Воздух Mail
НО Ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС бесплатен превозот што ќе arrice во рок од 3-8 работни дена. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Кина пост воздух mail nomalliy објектот ќе пристигне во рок од 2 до 5 недели откако беше објавено. Повратни Информации Политика
1.Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Детали За Производот
100% Квалитетот Gurantee !
Убава Злато Позлатен Музички Сигнал Brooch Pin
На brooch големина е 3.

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
284D
Бренд Име:
ReiFeng Бисер
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
боја:
Злато
Matrial:
цинк легура и кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Тема:
Моден
Дијаметар:
5.2 cm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти