.

.

New
1 Парче На Мало Гроздобер Црна Смола И Кристално Цвет Pin Brooch Луксузни Свадба Булчински Brooch

1 Парче На Мало Гроздобер Црна Смола И Кристално Цвет Pin Brooch Луксузни Свадба Булчински Brooch

DEN 123.84

Стока
Достапно.


За САД , Канада , Мексико ,Цел>120dhl/федекс бесплатен превозот
За Австралија,велика БРИТАНИЈА,Ирска,Франција,Германија.итн Цел >150dhl/федекс/ems бесплатен превозот
За руски , Цел>200Ems бесплатен превозот
Други Земји ,ве Молиме контактирајте со нас за изразат бесплатен превозот.
Прво да уживаат во слика
Производи Опис
2. Материјал : Цинк легура и кристал
3. Новиот Бренд,со Висок квалитет кристал,слободни-олово,слободни-nickle
Повеќе Дизајни :
Мало Група
Кликнете Тука И Да Одат На Мојот Продавницата За Повеќе Дизајни
Ако у треба изразат испорака начин,ве молиме кликнете тука :
Имаат среќен шопинг тука!!!

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
B591
Brooch Големина:
5.5 cm*5.5 cm
Главниот Камен:
Цирконот
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти