.

.

New
Шарм Антички Злато Кристал Жаба Големи Brooch Pin Гроздобер Облека, Накит Додаток Шамија Клип Модни Додатоци Подарок XZ030

Шарм Антички Злато Кристал Жаба Големи Brooch Pin Гроздобер Облека, Накит Додаток Шамија Клип Модни Додатоци Подарок XZ030

DEN 168.00
DEN 205.44

Стока
Достапно.

Кристал Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура со Кристал Големина : 5*4.8 cm тежина : 15g

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZHONGTAO
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
XZ030
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Единица:
парче
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Свеж

Избор на клиенти