.

.

New
Шарени Кристал Кристал Бисер Велигден Овошје Цвет Добрите Кошница Pin Brooch

Шарени Кристал Кристал Бисер Велигден Овошје Цвет Добрите Кошница Pin Brooch

DEN 12912.00

Стока
Достапно.

Шарени Кристал Кристал Бисер Велигден Овошје Цвет Добрите Кошница Pin Brooch
За повеќе детали информации , ве молиме слободно контактирајте ме !

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
XZ271LLS
Свеж

Избор на клиенти