.

.

New
Мулти Bling Срцето Значка Ролна, Жените е Кристално Украсени Значка Ролна

Мулти Bling Срцето Значка Ролна, Жените е Кристално Украсени Значка Ролна

DEN 15648.00

Стока
Достапно.

Мулти Bling Срцето Значка Ролна, Жените е Кристално Украсени Значка Ролна Pendant Големина : 35-40mm
За повеќе детали информации ,ве молиме слободно контактирајте ме !

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
YLK115LLS
Метали Тип:
Цинк Легура
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти