.

.

New
Новиот Бесплатен превозот Локомотива моделирање Мажите и жените 's brooch Забава Круна brooch јака тока

Новиот Бесплатен превозот Локомотива моделирање Мажите и жените 's brooch Забава Круна brooch јака тока

DEN 187.20

Стока
Достапно.


Околија du produit : Нов Бесплатен превозот Локомотива моделирање Мажите и жените 's brooch Забава Круна brooch јака тока
големина : 24*11 MM
тежина : 9.6 g/парче

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
KLJ1400
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Секојдневно Материјали
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
carrette
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти