.

.

New
LUOTEEMI Луксузни Сребрена Боја Бела Симулирани Бисер Симпатична Панда Pin Брошеви За Жените CZ Животинско Јака Иглички

LUOTEEMI Луксузни Сребрена Боја Бела Симулирани Бисер Симпатична Панда Pin Брошеви За Жените CZ Животинско Јака Иглички

DEN 341.00
DEN 455.04

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
LUOTEEMI
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
X-2017081016-17D07-1
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Тежина:
5.35 g
Големина:
68mm*7mm
Свеж

Избор на клиенти