.

.

New
RHao Жените Mink губење на топката Брошеви игли за мажи џемпер одговараат на облека шамија brooch иглички накит додатоци капа, јака hijab иглички

RHao Жените Mink губење на топката Брошеви игли за мажи џемпер одговараат на облека шамија brooch иглички накит додатоци капа,

DEN 67.00
DEN 103.20

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
RHao
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Пердув
Стил:
Канцеларија/кариера
Обликотшема:
Круг
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
17091501
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти