.

.

New
Симпатична Птица Brooch Со Pin Кристал Глеѓ Црна Corsage За Жените Злато-Боја Нерѓосувачки Broche Femme Bijouterie Цртан Филм Икона

Симпатична Птица Brooch Со Pin Кристал Глеѓ Црна Corsage За Жените Злато-Боја Нерѓосувачки Broche Femme Bijouterie Цртан Филм

DEN 324.00
DEN 360.00

Стока
Достапно.


Големина : 3.2 * 3.1 cm
Птица Глеѓ Brooch Pin Со Кристал
Ние прифаќаме Alipay,Запад-Унија,TT,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Парцела ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по уплатата.
Поради разликите во царинење време во одделни земји,време на испорака ќе бидат различни.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,или царински давачки.
1. Секоја накит ќе бидат спакувани тесни.
2. Ако било дополнителен услов за пакетот,ве молиме посетете ја нашата амбалажа центар.
1. Вашата позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети откако ќе го добиете нашиот накит.ве молиме дај ми 5 ѕвезди.И ние ќе го прават истото за вас исто така.
2. Ако имате било незадоволство со нашите накит, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине на негативна повратна информација и да ни даде некој
можност да се направи среќни.
1. Ако накит не е иста како и опис или скршени за време на транспортот, ние ќе го препрати или рефундирање на вашата исплата. 2. За било која причина не сте задоволни со нашата накит,ние прифаќаме враќање и замена рок од 7 дена по сте го добиле на накит и да се врати превозот цена е на ваша страна. 3. Вашиот е-мејл или напуштање на пораката ќе се одговори во рок од 12 часа.

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Funmor
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
9106100027
боја:
Црна
Клучни зборови:
птица brooch Pin corsage, pin глеѓ кристално
Стандарди За Безбедност:
CE доведе слободни никел слободни
Примена:
Свадба фустан Рамо Накит за Подарок Свадба покана Hijab Шамија
is_customized:
Yes
облик:
птица
Големина на:
3.2 * 3.1 cm
Свеж

Избор на клиенти