.

.

New
Убавината Главата Брошеви Класичен Ретро Стил Жолта Главата Убавина Додатоци Убавина Кралицата Главата Смола Brooch Бесплатен Превозот

Убавината Главата Брошеви Класичен Ретро Стил Жолта Главата Убавина Додатоци Убавина Кралицата Главата Смола Brooch Бесплатен

DEN 109.00
DEN 182.40

Стока
Достапно.


Големина : 6.5 см/2.5"Х5.4cm/2.1" Тежина : 24.2 g/парче

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
стапови накит
Обликотшема:
самовила
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
00017
смола додатоци:
убавината глава
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Свеж

Избор на клиенти