.

.

New
10PCS!! Моден Накит 30мм Стакло Лебди Locket со Кристално Пеперутка Brooch Locket Pendant за Жени

10PCS!! Моден Накит 30мм Стакло Лебди Locket со Кристално Пеперутка Brooch Locket Pendant за Жени

DEN 1302.00
DEN 1531.20

Стока
Достапно.


сад $ 0.17 /Парче
сад $ 0.15 /Парче
сад $ 0.15 /Парче
сад $ 0.15 /Парче
сад $ 0.30 /Парче
сад $ 0. 20 /Парче
сад $ 0. 20 /Парче
сад $ 0.03 /Парче
сад $ 1.71 /Парче
сад $ 1.96 /Парче
сад $ 2.15 /Парче
сад $ 1.93 /Парче
сад $ 3.36 /Парче
сад $ 2.84 /Парче
сад $ 2.14 /Парче
сад $ 2.55 /Парче

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Брошеви
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
Brooch Locket 23
Бренд Име:
shuyani
клучен збор :
Моден Locket Ѓердан
Neaklace Стил:
Моден Жените Ѓердан
квалитет:
AAAA+
Материјал:
Легури,Метал,Стакло,Кристал
Brooch Големина:
Околу 32*33mm
Прилики:
Ангажирање, Партија,Вечер фустан,Подароци
Зошто евтини:
Фабрика цена ,ние го направи тоа ,го продаде
Точка име :
Locket Ѓердан со Brooch
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
превозот:
Повеќе од 150$,shiped страна на Слободен DHL
Свеж

Избор на клиенти