.

.

New
Симпатична Автомобил Pin и Брошеви Подарок за Сопруг Новина Значка Pin Држи мажите Одговараат Додатоци

Симпатична Автомобил Pin и Брошеви Подарок за Сопруг Новина Значка Pin Држи мажите Одговараат Додатоци

DEN 512.00
DEN 575.52

Стока
Достапно.

Сите предмети за продажба имаме акции на магацин,ние може да обезбеди навремена испорака.Можете да не контактирате преку трговија менаџер или не оставајќи ни порака на Али-да се изречни или да ни e-mail.Нашите цени не се вклучени на ДАНОК или на ДДВ.ако производот како не се исти како и опис или скршен во транзит ,Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
-Сите големи кредитна картичка се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ние ќе одговориме во рок од 24 часа .
Опис :
Бренд : HAWSON
Број На Модел : 51086
Боја : Како На Сликата
Големина : 3 инчи
Тежина : 13 g
Пакување : Еден компјутер спакувани во кутија
Трговија на големо : на Располагање,трговија на Големо Цена, ве молиме контактирајте со нас.Руски клиенти, ве молиме оставете ни го вашето целосно име (вашето име +својот татко името +вашата последна името форма) кога ќе закажете предизвикани од руската поштата новиот правилник за парцели. ако не сте задоволни со нашата служба и производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ни остави негативен фидбек.освен големопродажните цени услови.
За плаќање :
-Ние прифаќаме Али плати тука.Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.
За Повратни Информации :
Ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации е многу важен за нас,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HAWSON
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
51086
Обликотшема:
Автомобил
Место на Потекло:
Guangdong , Кина
време на испорака:
Во рок од 7 дена
Трговија на големо:
Да достапни
Пакет:
Пакет во кутија
Тип:
brooch
Пол:
Мажи
боја:
како Слика
Големина:
3 inch
Тежина:
13 g
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Свеж

Избор на клиенти