.

.

New
Моден Одлична Кристал Нови Симпатична Родиум Позлатен Пурпурна Кристал Круна Брошеви Pin за Жени, Девојки Подароци Нова Точка Бр.: BH7520

Моден Одлична Кристал Нови Симпатична Родиум Позлатен Пурпурна Кристал Круна Брошеви Pin за Жени, Девојки Подароци Нова Точка

DEN 108.00
DEN 135.36

Стока
Достапно.


start Isv Module Wrap12205
end Isv Module Wrap12205

Детали

Метална боја:
Родиум Позлатен
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
BH7520
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
TANGTANG
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Тежина:
18.0 g/pc
Големина:
3.8*6.3 cm
Свеж

Избор на клиенти