.

.

New
НОВИОТ ревидиран метал цвет цвет шарм наочари носителот magnetc brooch украс мода накит 6pcs многу

НОВИОТ ревидиран метал цвет цвет шарм наочари носителот magnetc brooch украс мода накит 6pcs многу

DEN 456.00

Стока
Достапно.

***Ние може да направи вашата Брендирани Картичка / Цена Налепница но кој ќе биде дополнително се наплаќа. Пакување (@ Филип скапоцен камен) : Секое парче/пар по Custome Картичка со hangtag(ако има) по Polybag, 2 парчиња/12 Pcs/60 Pcs или 120 Pcs по reshippable Кутија или Поголема торба, тогаш како многу Кутии/Поголеми торби во Мини Извоз CTN. Гаранција & Наплата (@ Филип скапоцен камен) : а, Pls се задржи Галвански Елементи за Сува и Не се за Перење, б, наплата може да се стави напред во рок од 3 дневна страна на Купувачот со Оштетен Photoes како основа, и објектите мора да се врати во ОРИГИНАЛНИОТ ПРЕВОЗОТ УСЛОВ за враќање на парите, ***Ние нема да бидеме Одговорни за Оштетените предизвикани од Превозот, ***И ние ќе ги Враќањето/Ре-испраќање на Превозот, ако сме направиле Грешка, инаку, Купувачот треба да биде Одговорен за двете тоа, Плаќање И Испорака (@ Филип скапоцен камен) : ЗАЧУВАМ е најдобар начин ние recgmend. б, Ние ќе се однесуваме како вашиот заднинската исполнување центар, меѓувреме вие Не треба да плаќаат ништо за нашата услуга. КК (@ Филип скапоцен камен) : Ние имаме посебен тим за КК инспекција, И ние се обезбеди 100% Гаранција за Квалитет со тимот. Повратна информација (@ Филип скапоцен камен) : Директни Фабрика снабдување и ние, па ние може да обезбеди и Вети Квалитет и Конкурентна цена И вашата повратна информација е многу важно за нас : ако треба да бидат Задоволни со нашите Квалитет по Примените вашиот Парцела, Што е многу важно да помогнете ни да се изгради повеќе Кредит, Ние сме многу Ценети за својата продолжи со Поддршка и Cooperations на оваа.

Детали

Метална боја:
Секоја боја начин 3pcs, Злато во боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
EB130813
Име:
цвет шарм наочари носителот magnetc brooch украс
Големина:
APPROX. DIA. Size = 40mm(=1.5)
MOQ:
6Pcs по солидна боја
Позлата Боја:
2Optinal позлата бои
Контрола На Квалитет:
100% КК Помина
Животна средина-пријателски материјал:
Метален цинк легура,магнети
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти