.

.

New
Врвен Квалитет на Слон Rhinestones Брошеви Легура на животните brooch иглички Мода накит трговија на големо B29

Врвен Квалитет на Слон Rhinestones Брошеви Легура на животните brooch иглички Мода накит трговија на големо B29

DEN 115.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.


Цена : $8.39 Цена : $9.59 Цена : $10.79 Цена : $9.59 Цена : $9.59 Цена : $6.47
Answer : ___________________________ Note : Мин.Цел $10, ако цел помалку од$10, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена $1.60.
1). Материјал : Алуминиум со nickle-слободен позлата, rhinestones
2).Боја : како на сликата .
3). Пакет : 1pc/автомобил/opp вреќа, Надворешниот картон
ВИСОК КВАЛИТЕТ, ФАБРИКА ЦЕНА! Вашето задоволство, нашите извршување!
Ве молиме проверете ја нашата продавница веб-страница : http : //www.aliexpress.com/store/301592

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
Брошеви Тип:
Брошеви
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
a
Материјал:
Легура
Главниот Камен:
Кристал, Кристал
Свеж

Избор на клиенти