.

.

New
Домот Гроздобер Кристал Снегулка Цвет Стил Сребрена Игла Brooch за Жените Блескава Ѕвезда 2018 Нова Мода Предмет Бр.: BH7519

Домот Гроздобер Кристал Снегулка Цвет Стил Сребрена Игла Brooch за Жените Блескава Ѕвезда 2018 Нова Мода Предмет Бр.: BH7519

DEN 121.00
DEN 151.68

Стока
Достапно.


start Isv Module Wrap12205
end Isv Module Wrap12205

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
TANGTANG
Број На Модел На:
BH7519
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
Тежина:
26.6 g/pc
Дијаметар:
6cm
Свеж

Избор на клиенти