.

.

New
Врвен Квалитет на Цвет Rhinestones Брошеви Fashionble легура кристал brooch иглички Мода накит трговија на големо B2

Врвен Квалитет на Цвет Rhinestones Брошеви Fashionble легура кристал brooch иглички Мода накит трговија на големо B2

DEN 153.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.


Answer : ___________________________ Note : Мин.Цел $10, ако цел помалку од$10, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена $1.60.
1). Материјал : Алуминиум со nickle-слободен позлата, rhinestones
2).Боја : како на сликата .
3). Пакет : 1pc/автомобил/opp вреќа, Надворешниот картон
ВИСОК КВАЛИТЕТ, ФАБРИКА ЦЕНА! Вашето задоволство, нашите извршување!
Ве молиме проверете ја нашата продавница веб-страница : http : //www.aliexpress.com/store/301592

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Брошеви Тип:
Брошеви
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
a
Материјал:
Легура
Главниот Камен:
Кристал, Кристал
Свеж

Избор на клиенти