.

.

New
LUOTEEMI трговија на Големо Накит Снабдувач Нова Мода Топла Продажба на Брошеви Пеперутка Кореја Стил CZ Свадба Булчински Бело Злато-Боја

LUOTEEMI трговија на Големо Накит Снабдувач Нова Мода Топла Продажба на Брошеви Пеперутка Кореја Стил CZ Свадба Булчински Бело

DEN 381.00
DEN 762.24

Стока
Достапно.


Детали

Метална боја:
Родиум Позлатен
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
LUOTEEMI
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
X-2015100412
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Брошеви Тип:
Брошеви
Материјал:
Кубен Циркони
Големина:
38mm*42mm
Тежина:
12.55g
позлата:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Облечен Повод:
Свадба / Годишнината / Матурска / Партија
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
ОДГОВАРА ЗА:
Млади и Зрелост и женски
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти