.

.

New
LUOTEEMI Мода Накит Луксузни Убава Висок Квалитет Кубни Камен Цвет Намали Brooch за Briadl Свадба Вечера Накит

LUOTEEMI Мода Накит Луксузни Убава Висок Квалитет Кубни Камен Цвет Намали Brooch за Briadl Свадба Вечера Накит

DEN 291.00
DEN 484.80

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
LUOTEEMI
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
X-2015093019
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Тежина:
5.25gg
Големина:
26.8mm*25.7mm
Свеж

Избор на клиенти