.

.

New
Brooch Airbus A380 Медал Авион Форма Значка Едноставен Дизајн Посебна Личност за Filght Екипажот Пилот мажи жени накит брошеви

Brooch Airbus A380 Медал Авион Форма Значка Едноставен Дизајн Посебна Личност за Filght Екипажот Пилот мажи жени накит брошеви

DEN 384.00
DEN 474.72

Стока
Достапно.


Испорака Детална :
1. 1 Lot = 1 buc
2. Пакување : OPP вреќа
3. Големина : 2.8 *3.1 cm
4.Внимание : ве молиме забележете дека поради светлосни ефекти, се следи светлината контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.
Жените Прибор за Облека Слатка Brooch Целосно Кристал остава мажите брошеви за свадба Накит 2014 нова мода Жените Божиќ Подарок Мода Легура Brooch Сребро Цвет Кристал Накит Кристал Brooch Жените Brooch За Свадба жените lapel pin Гроздобер brooch парична казна накит

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
DOUX BABU
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Повик/Спортски
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Водител на
Број На Модел На:
Жените Brooch
is_customized:
No
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
Обликот:
Авион
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти