.

.

New
Фенси Дизајн на Јасни Кристал Teapot Brooch Накит трговија на Големо

Фенси Дизајн на Јасни Кристал Teapot Brooch Накит трговија на Големо

DEN 280.80

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ГОЛЕМИОТ BLING
Број На Модел На:
B1006151
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
Брошеви Тип:
Брошеви
Обликотшема:
Цвет
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
сребро позлатен
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Свеж

Избор на клиенти