.

.

New
Highlighter Стап Трепет Во Прав Крем За Жените Шминка Козметика

Highlighter Стап Трепет Во Прав Крем За Жените Шминка Козметика

DEN 119.04

Стока
Достапно.

Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
Девојки Шминка Highlighter Стап Трепет Во Прав Крем Жените Шминка Козметика
Карактеристики :
Го подобрува и го осветлува тенот
Дава мулти-димензионална извајани погледнете
Лесно да се вклопуваат, buildable боја
Вода-доказ и долготраен
Како да го користите :
Нежно издржам стап над јаготки, веѓата коски, и храмови, или било каде светлина природно допира лицето. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.

Детали

Бренд Име:
МИС РОУЗ
Формулирањето:
Крем
НЕТО-WT.:
35g
Корист:
Други
Број На Модел На:
лицето шминка highlighter
Количина:
1 Компјутер
Состојка:
Истакнувајќи Крем
Големина:
Full Size
Тип:
Bronzer & Highlighter
Тип:
Bronzer & Highlighter
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.100kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Свеж

Избор на клиенти